O nás

winmagazine

PC. Tablety. Mobilní telefony. Xbox. Internet of Things. To vše bude poháněno novými Windows 10. Rozhodli jsme se tedy pro Vás vytvořit místo, kde najdete všechny aktuální informace z tohoto světa plného produktivity, zábavy a nadšení. Vítáme Vás!

Jsme tým mladých nadšených lidí, které baví sledovat novinky ze světa Windows a rádi tyto zprávy šíří dál, aby se o nich dozvědělo co nejvíce lidí. Rádi se s Vámi podělíme také o naše vlastní tipy, postřehy a názory, ať už za pomoci textu nebo videí

Redakce

Richard Bláha (spoluzakladatel a jednatel)

Studuji Kybernetiku a robotiku v Praze, jsem nadšenec do online podnikání, nových technologií a světa Microsoftu. Rád překonávám výzvy, miluji cestování a poznávání nových přátel.

Michal Jacko (spoluzakladatel a šéfredaktor)

Jsem studentem magisterského programu na FEL ČVUT a mezi mé záliby patří informační technologie, hudba a sport.

Tomáš Mikulík (korektura)

Studuji VŠE v Praze. Mám rád knihy, jídlo a zajímavé lidi. Nemám rád chyby a nevzhledné weby.

Štěpán Sochor (redaktor)

Je mi 18 let a momentálně studuji čtvrtým rokem gymnázium. Rád se věnuji amatérsky grafice, hudbě, práci na PC a sportu.

Vít Uhlíř (redaktor)

Jsem studentem gymnázia v maturitním ročníku, zajímám se o informační technologie, matematiku a automobily. Většinu mého volného času vyplňuje sport - především tenis.

Michal Braný (redaktor)

Student IT na SPŠ Emila Kolbena v Rakovníku. Jsem zapálen do OS Windows 10 a Windows 10 Mobile. Rád poznávám nové věci a produkty. Ve volném čase se věnuji převážně tenisu.