V první vlně se dočkali zájemci v Americe a Kanadě, druhá vlna odstartovala právě teď v Austrálii a na Novém Zélandu, Surface Booky jsou již v nabídce na stránkách místních zastoupení. Další země budou následovat začátkem roku.

„Velmi žádaný modernizovaný Surface Book s výkonnější základnou je nyní dostupný po USA a Kanadě také v Austrálii a na Novém Zélandu. A s potěšením vám můžeme oznámit, že počátkem roku 2017 bude nový Surface Book dostupný i v dalších zemích, a to ve Francii, Německu, Rakousku, Švýcarsku, Velké Británii, Číně, Japonsku a Hong Kongu.“

Vyjádření Microsoftu k dostupnosti nových Surface Booků

Loňské Surface Booky jsou stále k dispozici. Z nabídky zřejmě nezmizí až do uvedení úplně nové generace. Některé zájemce o vyšší výkon určitě nepotěší to, že není možné upgradovat stávající Surface Book dokoupením samostatné základy.

i na chlazení jsou vidět velké úpravy

I na chlazení jsou vidět velké úpravy

Modernizovaný Surface Book se nabízí s  cenou kolem 72 000 Kč. V nejvyšší specifikaci se ceny pohybují přes 99 000 Kč. No a co vlastně modernizovaný Surface Book nabídne? Přepracovanou základnu, která nyní ukrývá výkonnější grafickou kartu Nvidia 965M s větší pamětí RAM, konkrétně to jsou 2 GB. Dále je vybaven baterií s vyšší kapacitou pro delší výdrž. Microsoft nyní slibuje až 16 hod práce na jedno nabití, a to ve specifikaci s procesorem core i7.

Pro větší baterii a lepší chlazení trochu větší tělo

Pro větší baterii a lepší chlazení trochu větší tělo

Kdy se začnou prodávat zařízení Surface oficiálně u nás? To zatím není jisté. Bude záviset především na úspěchu prodejů u Alza.cz či CZC.cz, kteří mají prodej v pilotním programu jako průzkum trhu.

Na konec malá poznámka pro fanoušky Surface brandu. Měsíc listopad byl pro Microsoft nejlepším měsícem, co se prodejnosti zařízení týká. Při bližším zkoumání prodaných výrobků se prý ukázal veliký zájem o nové produkty Surface Studio a modernizovaný Surface Book. Snad se tak pro Microsoft blýská na lepší časy. Uvidíme, jak se bude dařit Surface výrobkům během prosince a hlavně jak završí rok 2016.

Máte doma nějaký výrobek z rodiny Surface?

Zdroj (1,2)

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz