S pomalu, ale jistě se blížícím Creators Update pro Windows 10 se dá očekávat, že se budeme dozvídat o stále více a více novinkách, které by tento velký update měl přinést. Tentokrát se italskému blogu Aggiornamenti Lumia povedlo dostat k několika screenshotům z dosud nevydaného interního buildu pro Windows 10 Mobile.

Restart aplikace ve Windows 10 Mobile

Na těchto snímcích je pak možné zpozorovat možnou novou funkci, která by měla umožnit restartovat aplikaci a vrátit ji tak do stavu, ve kterém je po nainstalování do systému. To může přinést několik výhod v podobě uvolnění paměti či předcházení chyb. Například na naší redakční Lumii 950 se často stane, že se aplikace Spotify nahrává minutu a nakonec se ani nespustí a je nutný restart telefonu. V přesně v takovém případě si dokážeme velice reálně představit využití zmiňované funkce.

Podle italského deníku by již první testovací verze tohoto restartu měla dorazit v následujícím Insider preview sestavení, a tak je možné, že si novou funkci budeme moci vyzkoušet již v průběhu tohoto týdne. Jak vy byste tuto funkci ocenili?

P.S.: Našim pravidelným čtenářům se omlouváme za dlouho odmlku. Nyní jsme zpět a doufáme, že v psaní budeme opět dlouho pokračovat. 🙂

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

1 Komentář Zapnuto "Možnost „Restartovat aplikaci“ je údajně na cestě pro mobilní Windows 10"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Kaizr
Host

To by bylo zajímavé 👍

wpDiscuz