Minulý týden představil Microsoft dlouho očekávanou funkci zasílání SMS z PC. Tuto funkci integroval do aplikace Skype. Ta je univerzální pro všechna zařízení s Windows 10, proto není problém zasílat SMS napříč všemi zařízeními.

Jako obvykle započalo testování nové funkce od uživatelů Fast Ringu. Insideři zřejmě nehlásili žádné veliké chyby, a proto Microsoft tajně vydal tuto funkci, prostřednictvím aktualizace, aplikace Skype Preview také pro Release Preview. I my ji nyní tedy testujeme a musíme říci, že se opravdu jedná o skvělou vychytávku. Podle nás je to mnohem efektivnější řešení, než v předešlé verzi, kdy bylo možné využívat pro psaní SMS z PC pouze Cortany.

Unik nové univerzální aplikace Skype

Unik nové univerzální aplikace Skype

A co z toho plyne? Vypadá to, že se Microsoft nesetkal s velikými problémy a oficiální vypuštění by mohlo být za dveřmi. Pokud se objeví nějaké kritické problémy, zřejmě dojde k mírnému zpoždění. Zřejmě by k žádnému zpoždění dojít nemělo.

Aplikace Skype Preview je dostupná zde

Skype Preview

My tuto funkci chválíme a jsme za ni rádi. Alespoň není nic vázáno na Cortanu, která stále není optimalizovaná pro mnoho národních trhů. Budete tuto funkci využívat?

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz