Tento článek by mohl zaujmout především studenty, kteří navštěvují školu užívající systém Bakaláři. Aplikace pro mobilní telefony byla donedávna dostupná pouze pro platformu iOS a Android. Windows Phone se aplikace nedočkal, ale co Windows 10 Mobile?

Ano, aplikace je nyní dostupná pro celý ekosystém Windows 10 a pro tuto platformu byla vyvinuta jedním z českých vývojářů. Aplikace bohužel nyní není viditelná ve Store, ale brzy by opět měla být. Naše redakce kontaktovala samotného vývojáře, který nám popsal všechny aktuální procesy, které probíhají.

V tuto chvíli umí aplikace pouze zobrazovat známky a rozvrh, během několika málo dní by však měla umět všechny funkce jako oficiální aplikace pro iOS a Android. Je však slovo „oficiální“ na místě? Zřejmě ano, neboť tuto „ne/oficiální“ aplikaci po velikých úpravách kontrolovali i samotní vývojáři desktopové aplikace a vše se jim líbilo. Také jsme se dozvěděli, že aplikace bude oficiálně vypuštěna možná již tento týden. Bez reklam.

A co je lepší oproti té pro Android a iOS?

Verze pro Windows 10 zcela využívá potenciálu systému a jeho dlaždic na kterých zobrazuje rozvrh. O této funkci si mohou ostatní nechat jen zdát. Aktualizace probíhají samostatně na pozadí a samotná aplikace je  dokonale responzivní. V aplikaci lze mít také více účtů.

Aplikaci Bakaláři lze mít tedy na všech zařízeních s Windows 10, ať již na PC, tabletu či telefonu. Vždy bude vypadat stejně skvěle.

Stáhnout ji lze prozatím pouze přes náš odkaz:

Bakaláři

My se na aktualizaci těšíme a jsme rádi, že alespoň zde je vidět, že používat všechna zařízení s Windows 10 se vyplatí. Aktualizaci očekáváme během několika dní. Jako první se o ní dozvíte od nás, proto nás nezapomeňte sledovat.

 

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

13 Komentáře Zapnuto "Aplikace Bakaláři na každém zařízení s Windows 10 (Mobile)"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Vladimír
Host

Váš odkaz odkazuje na nefikční odkaz ve Store

Miroslav
Host

není možné u autora ověřit dostupnost této aplikace? Kontakt na něj není, a z vašeho odkazu se aplikace stáhnout nedá.
Je to jedna z aplikací, za kterou autora rád podpořím zakoupením.

wpDiscuz