Pokud jste počítali s tím, že tento týden dorazí krom již vypuštěného sestavení pro non-insidery také testovací sestavení pro větev Redstone 2, budeme vás muset zklamat. V tomto týdnu se tak určitě nestane.

Je to zcela zřejmé, vycházíme z nejnovějšího příspěvku ve zpětné vazbě – konkrétně z aplikace Feedback HUB. Tým je prý nyní vytížen aktualizací všech služeb pro program Insider. Jak je v samotném příspěvku uvedeno, nové sestavení se tento týden mezi Insidery nedostane.

Společnost předpokládá, že jakmile budou tyto práce a všechny aktualizace vyřešeny, vypustí do světa nové sestavení. Mělo by se tak stát počátkem příštího týdne.

Důležitou zprávou je, že pokud se nyní budete chtít dostat do Insider testování, žádná změna se neprojeví.

Přesnější informace lze pochopit z oficiálního prohlášení:

Dobrý den, Windows Insideři

Tento týden provádíme aktualizaci našich služeb, které zajištují přesnější statistiky a sledování v našich vývojových odvětví pro Insidery. Jakmile budou aktualizace hotovy, budeme se opět snažit co nejvíce testovat sestavení v interním okruhu. Tento týden tedy neočekávejte žádné nové inovace, ani vylepšení. Ty přijdou až příští týden. Součástí této aktualizace je problém s registrací do Insider programu. Pokud tedy přes nastavení aktivujete svůj účet v testování, žádné změny nenastanou, a to do doby, dokud nezaktualizujeme vše potřebné.

Prozatím nám můžete posílat nové postřehy do zpětné vazby v aplikaci Feedback Hub.

Ještě dodáme, že posledním sestavením větve Redstone 2 je sestavení 14.915. Build byl stabilní, ale někomu zcela znemožňoval používat Wi-Fi připojení. Doufejme, že se problém vyřeší v následujícím týdnu.

Jak se vy těšíte na nové sestavení? My se nemůžeme dočkat.

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

2 Komentáře Zapnuto "Žádná Insider sestavení, ale aktualizace služeb!"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Kaizr
Host

Je venku 14926 🙂

Robert
Host

Mne nejde nainštalovať

wpDiscuz