Nejnovější zařízení, které společnost Acer přidává do svého portfolia, nese název Revo Base a řadí se mezi tzv. mini-PC. Tento počítač poběží na operačním systému Windows 10 a nalezneme v něm navzdory malému tělu poměrně výkonný hardware.

Podle Aceru bude Revo Base disponovat rozměry 14 cm x 14 cm x 5,3 cm a nejvýkonnější varianta by měla být poháněna procesorem Intel Core i7. Spolu s 8GB DDR3L operační paměti a integrovanou grafikou Intel HD by měl být tento přístroj schopen zastat veškerou práci středně náročných uživatelů.

acer-revo-base

Zdá se, že novinka od Aceru na tom bude velice dobře s konektivitou, neboť tato “krabička” obsahuje všechny porty, které může běžný uživatel potřebovat. Patří mezi ně HDMI, DisplayPort a také 4 USB 3.1. Vynechán nebyl ani port pro připojení síťového kabelu, slot na microSD, nebo 3,5 mm jack.

Revo Base půjde do prodeje v prvním čtvrtletí roku 2017 v Evropě, na Středním východě a v Africe. Cena je stanovena na 429 eur, což je v přepočtu asi 11 600 Kč. Zákazníci dostanou na výběr z 2TB klasického úložiště a 256GB SSD úložiště. Jak tento výběr pohne s cenou, zatím není známo.

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz