Microsoft před několika hodinami vypustil do světa nové kumulativní updaty. Dva jsou pro širokou veřejnost a jeden pak pro kruh Release Preview v rámci Insider programu. Prvním buildem ze dvou veřejných je pak ten, který vyšel minulý týden právě pro testery v Insider programu a je jím konkrétně build 14393.82, který opravuje několik chyb ve výroční aktualizaci.

windows-10-culmuative-update

Druhý build, který vychází zároveň pro produkční verzi i pro Release Preview uživatele, je update s označením KB3176936. Ten podle oficiálního seznamu změn přináší vylepšení stability. Zatím ovšem nebyla žádná zmínka o tom, kdy se sestavení 14393.82 dočkáme také na mobilní verzi Windows.

Kromě toho vydala Dona Sarkar informaci, že se dnes nového sestavení pro mobilní Insidery rozhodně nedočkáme, protože tým stojící za Insider programem má dnes prezentaci pro ředitele jiných divizí, kde se budou rozebírat také plány na dalších několik měsíců. Práce na novém buildu tak byly na chvilku odloženy stranou.

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

1 Komentář Zapnuto "Microsoft vypouští nové kumulativní updaty pro počítače s Windows 10"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
OldmanKV
Host

Nedatované články? Chybějící datum je první krok k nedůvěryhodnosti, pokud jde o relevantnost a aktuálnost. V lepším případě je si je přečtu, většinou s tím ani neztrácím čas.

wpDiscuz