Redmondští v noci na dnešek vypustili do světa build s označením 14383.82, který je tentokrát určen pro členy Release Preview ringu. Pokud se tak ještě nestalo, build v podobě kumulativního updatu by se měl objevit jak na vašem počítači, tak i na mobilním zařízení.

Sice jsme se od Microsoftu prozatím nedočkali seznamu oprav, můžeme ale předpokládat, že většina úprav opět proběhla na pozadí systému a jen málo z nich bude na první pohled očividných. V případě PC verze by na vás měla ve Windows Update čekat aktualizace s označením KB3176932.

14393.83update

Jelikož se jedná o kumulativní update a ne úplně nový build, uživatelé ve Fast ringu se ho nedočkají. Pokud byste však o update stáli, stačí jen přepnout do Release Preview ringu. U Windows 10 Mobile postačí pár okamžiků, u desktopu může přijít update až za pár hodin.

Pro ty z vás, kteří propásli včerejší článek, je tu ještě připomínka o vydání Anniversary Updatu pro Windows 10 Mobile, který by se k vám měl co nevidět také dostat. U výročního updatu pro mobilní platformu vsadili Redmondští na build 14393.67 a jak jste si mohli všimnout, již se pracuje na dalších vylepšeních. Chválíme. Jen tak dál!

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz