Nedávno jsme do světa vypustili recenzi náramku Mi Band 2. Celkem v našem testování obstál. Mezi záporné vlastnosti jsme museli zařadit chybějící kompatibilitu aplikace Bind Mi Band s novým náramkem Xiaomi.

Část článku jsme také věnovali aplikaci samotné, jejímu rozboru a informacím o aktuálním vývoji. Jak tedy někteří z vás ví, aplikace měla být vypuštěna v neděli. Tak se také stalo, v neděli večer bylo možné aplikaci stáhnout.

Prozatím se jedná však o základní verzi podpory. To v praxi znamená, že si budete muset nastavit display náramku ještě v oficiální aplikaci Mi Fit na platformě iOS, nebo Android.

Vývojář aplikace odůvodnil vypuštění pouze základní verze podpory tím, že zbytek prvků není ještě zcela otestován, a proto se jich dočkáme až v dalších aktualizacích.

Každopádně si v aplikaci si můžete nastavit budíky a sledovat denní i noční aktivity.

V informačním náhledu na blogu se také lze dočíst, co vývojář chystá dále. Mezi nejdůležitější funkce bychom zařadili podporu notifikací pro všechny náramky, dále také podporu více budíků (až 10) pro Mi Band 2. Chybět naopak bude možnost nastavení položky zobrazované na displeji náramku.

Závěr

Aplikace se stále vyvíjí, a to tím nejlepším směrem. Snad se podaří díky API zprovoznit notifikace. Co je prozatím nedodělané? Napojení na oficiální aplikaci. Máte již koupený náramek?

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

1 Komentář Zapnuto "Aplikace Bind Mi Band nyní podporuje i Xiaomi Mi Band2"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Pavel Tomek
Host

Aplikaci používám jen krátce, ale zatím se mi líbí. Uvítal bych, kdyby data v ní zobrazená bylo možné exportovat třeba do Excelu.

PT

wpDiscuz