Microsoft dnes konečně vydal výroční update pro mobilní desítky. Stává se tak 14 dní po tom, co byla tato aktualizace vypuštěna pro desktopy a HoloLens. V oficiálním příspěvku na blogu se nepíše nic jiného, než že tento update přináší vylepšení a nové funkce do mobilních Windows 10.

Číselné označení buildu je 14393.67, což je stejný build, který byl vypuštěn pro mobilní Insidery před necelým týdnem. Více o něm naleznete v samotném článku. Během testování se zřejmě nepřišlo na žádné chyby, které by bránily vypuštění sestavení pro veřejnost, a tak jsme se dnes dočkali. Update má údajně zabírat 943 MB, proto může chvíli trvat, než se vám do telefonu stáhne.

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

3 Komentáře Zapnuto "Windows 10 Mobile Aniversary Update je venku!"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Jan
Host
Před chvilkou jsem update nainstaloval na svou 950 a pln očekávání jsem se ponořil do systému. Funkčně to bude asi OK, ale co se týče designu, MS opět rozvrtal něco, k čemu, dle mého názoru, neměl vůbec důvod. První, co mě uzemnilo, je vzhled ukazatele stahování a instalace aplikací. Vše se smrklo na levou stranu displeje do velkého obdélníku a nevypadá to moc dobře. Původní decentní linka ukazatele je fuč. Navíc dlaždice aplikací ve storu jsou větší než pětikoruna. Druhá věc, která mě dostala, je nevyváženost velikosti písma. V systémovém nastavení u výpisu dostupných bluetooth zařízení jsou jejich názvy tak… Číst více »
Blizardo
Host

Me to třeba vyhovuje a libí se mi to 🙂

Tomas
Host

Mne po aktualizaci zase prestala fungovat bezdrat. nabijecka dt-904, sice nabiji ale nesparuje se a neupozornuje na notifikace.

wpDiscuz