Zatímco Anniversary update pro Windows 10 byl již vypuštěn, mobilní verze “desítek” si na výroční update ještě chvilku počká. Původně se sice očekávalo, že obě verze obdrží update zároveň, to se však kvůli komplikacím nakonec nestalo. Kdy se tedy uživatelé Windows 10 Mobile dočkají?

Na indickém twitter účtu Microsoft Lumia se v tomto týdnu objevila zpráva, že datum vydání bylo posunuto na 9. srpna. Tato zpráva sice nebyla oficiálně potvrzena, a nyní dokonce ze zmiňovaného twitter účtu zmizela, nicméně podle kolegů z Windows Central je toto datum správné. Nic sice není 100%, je tu ale velká šance, že příští týden v úterý můžeme update očekávat.

Update by měl být dostupný jak pro zařízení Lumia, tak i například pro Coship, NuAns nebo Acer. Výjimkou pak budou zařízení blokovaná od operátorů, která se dočkají o týden později, tedy 16. srpna.

Pokud nenastanou žádná komplikace na poslední chvíli, mohli bychom se dočkat jedné z těchto tří verzí:

  • 14393.5 – poslední verze ve Fast ringu
  • 14393.67
  • 14393.10 – o této verzi se zmiňuje poslední záznam o změnách PC verze (oprava problému s nadměrným vybíjením baterie při nečinnosti zařízení či vypnuté obrazovce)

Ať se tedy dostaví update kdykoliv, doufejme, že to bude co nejdříve a snad i bez větších problémů.

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz