Všichni uživatelé náramků Xiaomi a telefonu Lumia ví, že pro Windows 10 Mobile chybí oficiální aplikace právě pro ovládání těchto náramků. Samozřejmě, že je zde aplikace třetí strany. Ta nese název Bind Mi Band a již několikrát jsme vás o ní informovali.

Mnozí z vás se mohou ptát, proč ještě nevyšla recenze na námi testovaný náramek Mi Band 2. Hlavním důvodem je současná situace, kdy prozatím není výše zmíněná aplikace s náramkem kompatibilní. Vývojář pracoval celý měsíc a dnešním dnem vydal první oficiální prohlášení.


Vítejte!

Všichni mi píšete, zda aplikace bude podporovat nový náramek Mi Band 2, a kdy se tak případně stane? Odpovědi níže by vám měly poskytnout všechny potřebné informace.

  1. Současná aplikace bude podporovat Mi Band 2. Během posledního měsíce jsme dokončili náš průzkum nového náramku a zjistili jsme, že má Mi Band 2 úplně jiné komunikační kanály než Mi Band 1. Díky tomuto průzkumu a následné práci na aplikaci se nám podařilo zprovoznit všechny základní funkcionality, které by tedy nyní měly fungovat i pro Mi Band 2 (alespoň většina z nich).
  2. Aplikaci musíme ještě vylepšit, protože v současné době je celkem nepřehledná. Nutné je také další testování všech modelů náramků a veškerých možných situací, které mohou při používání nastat. Myslím si, že by to nemělo zabrat více než 1-2 týdny. Vydržte.
  3. Nejhorší je za námi. Nyní začíná ta zábavnější část!

Poté, co bude vypuštěna podpora pro nový náramek, budeme pracovat na podpoře notifikací pro všechny modely Mi Band. Stane se tak po výroční aktualizaci pro Windows 10, kde je změněna API.

Užijte si srpen!


Co to znamená? Aplikace je vyvinutá, nyní se již pouze testuje. My tedy chystáme recenzi náramku Mi Band 2. Můžete ji očekávat po vypuštění aktualizace pro aplikaci Bind Mi Band. Jsme rozhodně zvědavi, s čím vývojář přijde.

Jaký je váš názor?

Zdroj

 

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

2 Komentáře Zapnuto "Mi Band 2 – již brzy přijde aplikace s podporou notifikací"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Dave
Host

zdravim, tak jak to vypada s podporou notifikaci ? je 26.9. uz 🙂

Zuzana
Host

Dobrý den, je už prosím aplikace Bind Mi Band funkční pro Mi Band 2? Chystáte se zde uvést recenzi jak funguje/co vše umí? Děkuji!

wpDiscuz