Je 29. července. Přesně před rokem začal Microsoft distribuovat Windows 10 pro širokou veřejnost a my jsme spustili tento portál. Protože nás operační systém Windows bavil, fandili jsme mu a také proto, že jsme chtěli nasbírat nějaké nové zkušenosti. Přinášíme jak pro nás, tak i pro vás několik zajímavých statistik, abychom se mohli zpětně ohlédnout na to, co jsme za ten rok stihli.

  • Napsali jsme pro vás 984 článků. Z toho deset recenzí fyzických produktů.
  • Zvládli jsme také jednu herní videorecenzi. Prozatím jsme tuto disciplínu pouze testovali, ale pokusíme se k tomu v budoucnu vrátit. Unboxing videa jsme také vyzkoušeli, na těch ale ještě musíme zapracovat.
  • Pokud správně počítáme, článků o buildech v rámci Insider programu bylo 59, tedy více než jeden týdně.
  • Pod našimi články jste přispěli 460 komentáři, za to moc děkujeme, a doufáme, že toto číslo bude nadále růst. Nebojte se vyjádřit svůj názor nebo se na cokoliv zeptat. Diskuze a uživatelské zkušenosti mohou být občas přínosnější než samotný článek.
  • Je to až neuvěřitelné, ale na web jsme nahráli 8875 obrázků a fotek.
  • Máme 807 fanoušků na Facebooku, 63 sledujících na Twitteru a také 63 fanoušků na Google+. A abychom nezapomněli, dokonce i 6 fanoušků na YouTube. I zde ještě máme prostor pro zlepšení a doufáme, že vás v nejbližší době budeme moci potěšit i nějakou novou videorecenzí, či unboxing videem.
  • Naši stránku včetně přidruženého obchodu jste navštívili téměř čtvrtmilionkrát. Konkrétně jsme nasbírali něco přes 221 tisíc návštěv.
  • Vyexpedovali jsme zatím 31 krytů společnosti MOZO. Všechny byly pro modely Lumia 950/XL.
  • Tým se prozatím ustálil na 4 stálých členech. Já, Michal Jacko, Michal Braný a náš korektor Tomáš Mikulík. Všem tímto také děkuji za spolupráci :-).

Všem čtenářům bychom rádi poděkovali za velice zajímavý první rok, a budeme se vám i nadále snažit přinášet ty nejnovější informace ze světa Windows. Pokud se mezi vámi najde někdo, kdo by se rád našeho projektu zúčastnil a také přispíval, ať už články nebo videem, rádi rozšíříme naše řady o dalšího nadšence nebo nadšenkyni, díky kterým bychom mohli přidávat ještě více nových příspěvků.

Na závěr vás také požádáme, zda byste do komentářů pod článek mohli případně napsat, čeho byste rádi více, čeho naopak méně a obecně budeme rádi za jakékoliv připomínky k tomuto portálu a naší práci. Děkujeme a přejeme všem uživatelům Windows ještě lepší rok než byl ten poslední!

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

1 Komentář Zapnuto "Spolu s Windows 10 slavíme první výročí. Co jsme za tu dobu stihli?"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
pepe
Host

Rad bych slyšel podcasty o Windows.

wpDiscuz