Po dlouhé době se ozýváme s novinkami ohledně našeho přidruženého internetového obchodu, který možná znáte díky naší nabídce krytů Mozo. Nyní přicházíme s časově omezenou nabídkou nových krytů. Náhodou jsme totiž narazili na nového dodavatele, který má několik kusů flipových krytů pro vlajkové lodě Lumia 950 a Lumia 950 XL. Tyto kryty se podle našich informací nikde jinde v ČR nenabízí. Ani naši dva hlavní dodavatelé je v nabídce nemají a zřejmě ani mít nebudou.

Konkrétně se jedná o dva typy flipových krytů. Jeden je klasičtější s otevíráním do strany a druhý se otevírá směrem nahoru. V obou případech se jedná o magnetické přichycení přední části k té zadní a oba typy nabízí sloty na kreditní karty. Výhodou těchto krytů je to, že kromě toho, že dobře vypadají, tak ochrání i přední stranu telefonu při případném pádu, což se u původních zadních krytů říci nedalo.

Jak bylo řečeno, krytů je pouze několik kusů u každého typu, a proto, pokud byste měli o tento kryt zájem, jej doporučujeme objednat co nejdříve. Zároveň jsme se rozhodli snížit cenu u červeného zadního krytu pro model Lumia 950 na 1 090 Kč. Pokud u nás máte objednané některé kryty, věřte, že se snažíme o jejich naskladnění u nás co nejdříve. Obecně jsou ovšem kryty Mozo nabízeny v malém množství a občas ani sami dodavatelé neví, kdy další várka z Finska dorazí. Prosíme tedy o trpělivost. Zájemci o nové kryty mohou objednávat zde: http://obchod.winmagazine.cz/.

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz