Ač jsme zde o těchto možnostech dosud příliš nepsali, rozhodli jsme se, že nám přijde škoda občas nezmínit zajímavá zařízení, která sice nepocházejí od světoznámých značek, ale mezi našimi čtenáři se jistě najdou i nadšení uživatelé těchto levnějších alternativ.

Cube iWork9

Dnes se podíváme na tablet, který svým vzhledem vychází ze známých Surface Pro zařízení, ale v tuto chvíli je nabízen za až směšné peníze. Na čínském Gearbest.com probíhá totiž letní sleva, a tak je tento tablet aktuálně zlevněn ze 1351 dolarů na pouhých 410 dolarů, což je v přepočtu okolo 10 000 Kč.  A o co že se tedy vlastně jedná?

Podívejme se na model zvaný Cube i9, který je poháněn procesorem 6. generace (Skylake) Intel Core M3-6Y30 (2x 1,51 GHz). Tomu sekundují 4 GB operační paměti RAM a 128GB SSD úložiště. Displej je stejně jako u Surface Pro 4 12,2″ s rozlišením FullHD. Konektivitu zajišťuje nové USB-C, Bluetooth 4.0 a samozřejmostí je také Wi-Fi.

Cube iWork9

Třešničkou na dortu je pak možnost dual-bootu, kdy lze přepínat mezi Windows 10 a systémem Android. Za nás určitě zajímavý stroj, který by určitě splnil roli spotřebitelského zařízení na jedničku. Myslím, že běžná kancelářská práce a tvorba Office dokumentů, by mu problém dělat neměla. Pokud by vás toto zařízení (a mnoho dalších podobných, která jsou nyní také ve slevě) lákalo, doporučujeme navštívit tento odkaz.

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz