Uživatelé jedné z nejznámějších aplikací na světě nyní dostávají od Microsoftu nové možnosti. Nejnovějším vylepšením aplikace Skype je možnost zasílat soubory, obrázky či videa až do velikost 300 MB.

Microsoft také dodává, že pokud osoba, se kterou soubor sdílíte, bude offline, soubor bude mít dostupný i později, až se přihlásí. To je samozřejmě pro uživatele Skypu velkou změnou, a musíme dodat, že velice pozitivní. Sdílený soubor pak bude možné stáhnout vícekrát, na všech vašich zařízeních.

Vyjádření Microsoftu:

V poledních několika týdnech jsme testovali hned několik limitů pro velikost sdílených souborů. V závislosti na výsledcích těchto testů nastavujeme limit na 300 MB, jelikož tato velikost vyhovuje téměř všem souborům sdíleným přes Skype, a funguje skvěle pro miliony uživatelů již od doby vydání aplikace před několika lety.

Ačkoliv se jedná o skvělé vylepšení a většina uživatelů bude doufejme spokojena, jistě se najdou i tací, kteří potřebují sdílet soubory větší, než limit dovoluje. Těmto uživatelům Microsoft doporučuje využít služby OneDrive.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz