V posledních dnech se objevilo několik nových informací o chystaném HP Elite x3, o kterém jsme již přinesli i naše vlastní první dojmy. Tato vlajková loď se pomalu, ale jistě blíží ke svému uvedení na trh, a tak se postupně dozvídáme stále více a více zajímavostí.

hpelitex3gold

Tou první může být barva provedení celého telefonu. Pokud se o tento model již nějakou dobu zajímáte, zcela určitě jste ho mohli vidět vždy pouze v kombinaci černé barvy s chromovaným reproduktorem vespod. Nyní se na internetu objevila informace, že by k této kombinaci měla přibýt také kombinace zlatá/zlatá. Tedy patrně se dočkáme telefonu v kompletně zlatém provedení. Věříme, že své zákazníky si taková varianta určitě najde. Sami jsme moc zvědavi, jak bude telefon v této barvě vypadat.

HP Elite x3 stylus

Další příjemnou novinkou je to, že k telefonu bude možné pořídit také stylus, který by měl nést označení HP Elite x3 Passive Stylus. Jak tedy název napovídá, stylus bude pasivním, s rozměry 137,92 mm x 9,5 mm. Větší část bude vyrobena z hliníku, který bude pogumovaný. Sponka by pak měla být z mosazi a oceli. A nakonec šňůrka z nylonu. Ke každému stylusu, který bude vážit 12 gramů, navíc dostanete tři výměnné hroty.

Nakonec se objevily informace o krytech, které budou k Elite x3 nabízeny. Dočkáme se klasického silikonového pouzdra a odolného pouzdra, které by mělo zajistit, že telefon vydrží i pád z necelých dvou metrů. Posledním nabízeným bude kryt ve stylu oblíbené kožené peněženky, která nabídne zabudovaný stojánek a místo pro kreditní karty. Samozřejmostí pak budou i ochranná skla.

Zdroj: (1) (2) (3)

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz