Microsoft po uvedení svého prvního notebooku pracuje údajně i na svém prvním počítači. Konkrétně by to měl být PC typu All-in-One. Tuto informaci přinesly ověřené zdroje kolegů z Windows Central.

Zatím se ovšem rozcházejí informace o termínu představení, kdy jeden zdroj zmiňuje třetí kvartál letošního roku a druhý naopak informuje, že se o datu ještě nerozhodlo. My si myslíme, že se zařízení dočkáme až v průběhu příštího roku. Jisté je ale prý to, že Microsoft směřuje tento produkt do obývacích pokojů, přičemž bude cílit na moderní a elegantní design, na jaký jsme u produktů z řady Surface již zvyklí. Bohužel nejsou známy vůbec žádné informace o hardwaru uvnitř počítače.

Nám se líbí, že Microsoft ze své úspěšné řady Surface tabletů postupně vytváří celou rodinu referenčních zařízení, která jsou velice precizně zpracována a ukazují jiným výrobcům, kam jít dál. Jeden ze zaměstnanců Microsoftu se například nechal slyšet, že u Surface Phone bude firma opět inovativní, a tak se můžeme těšit na to, s čím Microsoft přijde, jak u nového telefonu, tak u zmíněného počítače.

A co vy? Měli byste zájem o počítač od Microsoftu?

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz