Zatímco Microsoft pracuje na Surface All-in-One PC, na který jsme mimochodem velice zvědavi, francouzská společnost Kineti již má nějakou dobu svou vlastní vizi, jak takové zařízení realizovat.

Projekt 42″ dotykového PC v podobě konferenčního stolku společnost představila poměrně nedávno. Na stránkách výrobce se dočtete, že dotykový displej je voděodolný, a díky tomu se dá využívat i jako klasický stolek, na který si odložíte například pití. Rozlišení displeje se navzdory velikosti panelu drží při zemi, a je konkrétně 1920 x 1080 obrazových bodů.

la-table-kineti

Celý stolek je poháněn procesorem Core i5, kterému je ku pomoci 8 GB paměti RAM a 120 GB úložného prostoru. Z ukázkového videa nás nejvíce zaujala elegantně řešená možnost paralelní práce dvou lidí na jednom zařízení nebo také propojení s ostatními zařízeními a streamování dat.

Pokud vás konferenční stolek od Kineti zaujal, budete muset sáhnout do své peněženky poměrně hluboko. Stolek totiž vyjde na 4 997 euro, což je v přepočtu asi 135 tisíc korun. Za takovou cenu samozřejmě bereme rovnou  tři kusy.

Zdroj (1) (2)

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz