Microsoft vydává druhý build v tomto týdnu, tentokrát s označení 14372, což je ale pouze o jedno číslo větší, než byl ten posledně vydaný. Je tak zřejmé, že se opět nedočkáme žádných novinek, ale pouze oprav. Vždyť také přibližně za měsíc bychom se již měli dočkat oficiálního vydání Anniversary updatu, na který mnoho non-Insiderů čeká. Kromě oprav jsou známé i chyby, kterých ale naštěstí není mnoho.

Co nemusí fungovat na PC?

  • Pokud povolíte Vývojářský režim, obdržíte chybovou hlášku kvůli tomu, že nezbytný balíček potřebný z Windows Store nebyl dosud správně vydán. Tato situace zabrání použití tzv. Device Portal. Na chybě se pracuje.
  • Pokud vyzkoušíte nový doplněk Evernote Web Clipper pro Microsoft Edge, je možné, že se doplněk na některých stránkách vůbec nezobrazí, nebo se neobjeví jen obrázek doplňku.

Co nemusí fungovat na mobilu?

  • Došlo ke změně formátu zálohování tak, aby se zredukovala velikost dat uložených na OneDrive. Výsledkem toho je ovšem to, že pokud si v posledním buildu ve Fast Ringu provedete zálohu a vrátíte se poté na poslední veřejný build (10586) a nahrajete zálohu, tak nedojde k obnovení rozložení obrazovky Start. Také dojde k přepsání vyšších předchozích záloh. Pokud se tedy potřebujete vrátit na build 10586, doporučujeme vypnout zálohování, aby nedošlo ke smazání té funkční zálohy z poslední buildu z Fast Ringu.
  • Microsoft pracuje na řešení problému rychlého vybíjení baterie na starších modelech s chipsetem 8974 (Lumia 830, 930 a 1520)
  • Také se pracuje na problému, kdy se telefon samovolně odpojuje od Wi-Fi.

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz