Je to již nějaká ta doba, co jsme vás informovali o tom, že MIcrosoft vypustil do světa svoji univerzální aplikaci OneDrive. Společně s ní však měl probíhat také vývoj univerzální aplikace Skype. O tom jsme dlouhou dobu nic neslyšeli.

To se však dnes mění. K nám do redakce v ranních hodinách dorazila zpráva, která říká, že právě aplikace Skype Preview je připravena k vypuštění.

V posledním možném úniku s označením 11.6.56 je zřejmé, že se zásadně změní pozadí. Oproti předchozím verzím přináší toto sestavení také tmavý režim. V aplikaci se poté lépe hledá. Je zajímavé, že několik prvků vypadá stále jinak, ale tento problém se v preview verzi dá očekávat. Co je však propracované, je hamburger menu, které má nyní hezky vypadající animace a to ve všech směrech.

Unik nové univerzální aplikace Skype

Unik nové univerzální aplikace Skype

Dle toho co naznačuje zdroj úniku, se zdá být aplikace v této verzi již plně stabilní.

Důležité upozornění – stále se jedná o únik, aplikaci tedy nelze instalovat z Windows Store.

My rozhodně univerzální aplikace vítáme. Pokud bude fungovat stejně dobře jako univerzální OneDrive, budeme jedině spokojeni.

A co vy? Těšíte se?

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

4 Komentáře Zapnuto "Univerzální aplikace Skype – již brzy"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
kecy v klecy
Host

Já už jí mam asi dva týdny, ještě chce dodělat, třeba smajlíci jsou tak malinkatý, že se na ně blbě trefuje+ nějaké drobné chyby

wpDiscuz