Členové programu Insider mohou již několik málo okamžiků stahovat nejnovější build s označením 14366 pro Windows 10 PC. Změn se dočkal především Windows Store a také doplňky Office Online pro Microsoft Edge. Pojďme se podívat, co konkrétně od nového buildu můžeme očekávat:

  • Office Online pro Microsoft Edge: Doplňky Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Sway Online nyní můžete využívat bez nutnosti instalace sady Office. Tyto doplňky tak přináší nejrychlejší způsob, jak prohlížet, upravovat a vytvářet soubory kancelářské sady Office přímo v Microsoft Edge. Díky integraci OneDrive máte také rychlý přístup k naposledy otevřeným dokumentům. Navštivte stránku s doplňky na webu Microsoft Edge Dev, kde se dozvíte více, a vyzkoušejte si doplňky sami.
  • Windows Store Update: Dnešní update Storu (Verze 11606.1000.43.0) obsahuje vylepšení výkonu, které by mělo zamezit pádům aplikace a také předejít nadměrnému využívání zdrojů vašeho zařízení. Při prohlížení Storu a aplikací by měla být vylepšení zřejmá.

Novinek dnes tedy není tolik, jak jsme zvyklí, za to můžeme říci, že jsou poměrně zásadní. Na vylepšení Storu čekáme již dlouho, a Office doplňky pro MS Edge rozhodně potěší.

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz