Nikdo z vás, ať už fanoušek Microsoftu, Googlu, či společnosti Apple, nemohl přehlédnout, že se Xiaomi snaží nalákat na svoje produkty, a nyní již i mimo svoji domácí půdu.

Ano, Xiaomi za poslední měsíc představilo několik produktů, mezi které patří také náramek Mi Band, který zde je již jako 2. generace. To je trochu matoucí, protože se jedná již o 3. produkt této kategorie.

My v redakci, jak jste se mohli dočíst v samotném článku, máme dva, Xiaomi Mi Band a Mi Band 1S.

Xiaomi-Mi-Band-2-c-1024x576

Vlastním variantu 1S a musím říci, že náramek je skvělý. Co mi však vadí, je absence displeje. Abych náramek mohl využívat, nemohu odejít z domu bez telefonu. Myslím, že právě pro mne bude nový Mi Band 2. Jelikož si ho opravdu chci koupit, začal jsem zjišťovat podrobnější informace.


Aplikace Bind Mi Band – podpora

Nedílnou součástí náramku Mi Band byl až do této chvíle mobilní telefon. Oficiální aplikace, která není příliš povedená, má podporu pouze na platformě iOS a Android. Windows Phone/Mobile chybí. Právě pro tuto sortu lidí je zde již výše zmíněná aplikace Bind Mi Band, která stojí pouze 80 Kč v plné verzi. S aktuálně nabízenými náramky funguje skvěle, ale co s novým Band 2? Pokusili jsme se to zjistit.

Přímo v aplikaci jsme nalezli e-mail a napsali vývojáři, zda hodlá aplikaci vyvíjet dál a přidat podporu pro nové náramky. Odpověděl nám vzápětí – rád by s podporou nových náramků pokračoval, jen prozatím neví, jak dlouho to bude trvat. Mosé totiž také dostat náramek, na který poté dovyvine aplikaci.

S trochou nadsázky by se dalo říci, že aplikaci již nebudete potřebovat. Pro základní zobrazení informací postačí náramek s displejem.

Každopádně podpora aplikace bude a dá se očekávat, že se tak stane v horizontu několika nejbližších týdnů.

Náramek – dostupnost

No a co nám chybí? To nejdůležitější. Náramek. Ten se dnes začal prodávat na čínském trhu, zájem je rekordní, i když nejsou počáteční ceny nejnižší.

Neváhali jsme a kontaktovali obchod Xiaomimobile.cz a Xiaomi Store. Obě společnosti nám odpověděli.

Náramek prý hodlají naskladnit, ale počkají až opadne počáteční šílenství a poté je objednají. Na Xiaomi Store nám garantovali dostupnost do konce měsíce, zhruba kolem 20. 6. 2016. Cena je prý předběžně stanovena na 1400 Kč, ale může se změnit. O barevných variantách prozatím nic nevíme.


Myslíte si, že je tento náramek dobrou volbou?

Zdroj obrázků

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

5 Komentáře Zapnuto "Jaká je dostupnost náramku Xiaomi Mi Band 2?"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Martin
Host

Tak nějak by mě zajímalo jestli s W10 mobil je kompatibilní, myslím tím notifikace(sms, email, messinger, atd.)

Jarmil
Host

Bude nějaká podrobnější recenze, nebo se čeká až náramek bude podporovat aplikace Bind mi Band ???

Hellebrand
Host

Včera mi dorazil z Číny za 38,19 USD z http://www.gearbest.com/ Objednával jsem ho 19.6.
Vzhledem k tomu, že mám v šuplíku ještě Samsung S 4 z doby, kdy jsem byl androidˇák ( teď Limia 640 XL LTE), tak jsem si stáhl pomocí QR, který je v čínském návodu aplikaci ( de facto 2 ) do androidu. Spárování proběhlo bez problémů. Ale náramek se dá používat ( do té doby, než autor upraví apku na wm ) bez problému jen tak. Funguje skvěle ( tedy na to, že je na denní světle skoro nečitelný displej).

wpDiscuz