Novinka mezi mobilními zařízeními jménem Elite X3 v prodeji sice zatím není, za to na ni slyšíme od HP samou chválu. Společnost se totiž rozhodla vytvořit tři nová videa, ve kterých vychvalují Elite X3 do nebes, a tvrdí, že právě toto zařízení bude pro business zákazníky to pravé.

Elite X3 s operačním systémem Windows 10 Mobile a podporou funkce Continuum má být jasnou volbou pro vaše pracovní prostředí, a díky dostatečnému výkonu má být jediným zařízením, které budete pro práci potřebovat.

Výkonný ředitel společnosti HP, Dion Weisler, nás v následujícím videu přesvědčuje, že nový Elite X3 je mnohem více než obyčejný mobilní telefon nebo tablet. Podle jeho slov je novinka budoucností výpočetní techniky. HP zde klade velký důraz na mobilitu, aby business zákazníci byli schopni tvořit a pracovat na svých projektech kdekoliv a kdykoliv.

Ve druhém videu vystupuje Michael Park, který nám opět popisuje, že s Elite X3 budete mít výkon stolního počítače doslova ve své kapse. Můžete si ho tak vzít kamkoliv, připojit ke svému monitoru, či jiné dokovací stanici, a pustit se do práce.

Třetí video je pak doménou výkonného ředitele společnosti Qualcomm, od kterého se dozvíme, že všechen potřebný výkon Elite X3 a zabezpečení je umožněno díky novému procesoru Snapdrgon 820. Ten má být pro business uživatele tím pravým pomocníkem, který je dost úsporný na to, aby zařízení vydrželo pracovat stejně dlouho jako jeho uživatel, a zároveň přináší téměř výkon stolního počítače, který budou zákazníci potřebovat při své práci.

Co na tato odvážná tvrzení říkáte vy?

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

1 Komentář Zapnuto "HP Elite X3: Nová reklamní videa nešetří superlativy"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Kaizr
Host

Mě osobně se dost líbí. Uvidíme jaká bude cena.

wpDiscuz