Již v několika článcích jsme se zmínili o výrobci mobilních telefonů jménem Coship, který většinou nabízel poměrně kvalitní hardware za dobrou cenu. Tato čínská společnost nyní zvolila velice zajímavou taktiku, a ptá se, kolik by byli zákazníci ochotni zaplatit za nejnovější model Moly PcPhone W6 s operačním systémem Windows 10 Mobile.

Moly PcPhone W6 byl společností představen již v dubnu s tím, že bude stát 399 dolarů (zhruba 9 600 Kč), a dočkáme se ho v průběhu letošního roku. Coship se nyní ale ptá veřejnosti, jakou cenu by si vlastně přála. Výrobce nabízí v dotazníku hned několik možností.

coship-moly

  • Více než 450 dolarů
  • 400 – 450 dolarů
  • 350 – 400 dolarů
  • 250 – 300 dolarů
  • Méně než 250 dolarů

Prozatím není jasné, jaký je konkrétní záměr společnosti. Ať už chce dát Coship zákazníkům opravdu na výběr, nebo jen chce upoutat pozornost, rozhodně se jedná o zajímavý marketingový tah. Jsme zvědavi, zda se bude Moly PcPhone W6 skutečně prodávat za cenu nižší, než 250 dolarů (asi 6 000 Kč). To se totiž zdá být jasnou volbou. Ale kdo ví, třeba si zákazníci zvolí cenu jinou.

A co bychom za zhruba 6 000 Kč (v ideálním případě) mohli dostat? Rozhodně to bude 6″ displej s rozlišením 1920×1080 obrazových bodů, procesor Snapdragon 617 od Qualcommu, 3 GB operační paměti RAM, 32 GB vnitřního úložiště, a fotoaparáty s rozlišením 13 Mpx (zadní) a 5 Mpx (přední). Telefon pak bude napájen z baterie o kapacitě 3900 mAh a díky Snapdragonu 617 se také můžeme těšit na podporu funkce Continuum.

moly-pcphone-w6-02

Na asijský trh by měl Moly PcPhone W6 dorazit v průběhu července, ostatní trhy pak budou brzy následovat. Pokud vás celá kampaň zaujala, nezapomeňte také hlasovat na této stránce.

Kolik byste za tohoto “drobečka” zaplatili vy?

Zdroj (1)(2)

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

2 Komentáře Zapnuto "Vyberte si, kolik zaplatíte za nový Coship s W10M"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Patrik
Host

Bože, prosím ať se to dostane i na český trh! Tohle je přesně to co Windows potřebuje! Budu se za něj modlit!

Josef
Host

To jo, vypadá fakt pěkně. Myslím, že by tu zabodoval.

wpDiscuz