Před nějakou dobou jsme vás informovali o vypuštění oficiální aplikace Facebook pro Windows 10 do Store. Článek byl hodně navštěvovaný a v komentářích se nám objevovala nejedna otázka.

Nejčastěji jste se ptali na to, jak otevírat přes aplikaci články v jiném prohlížeči než v interním od Facebooku.

Také jsme trošku tápali, ale podařilo se nám zjistit, že je to úplně jednoduché. Myslíme si také, že tuto možnost přinesla až nedávná aktualizace a v předchozí verzi to nebylo možné.

Pojďme se podívat na nastavení:

Nejprve najeďte do aplikace a vyhledejte si článek, který budete otevírat a klikněte na něj.

Okno by se mělo začít otevírat v interním prohlížeči, což mi nepřijde jako špatné řešení, ale někomu to vyhovovat nemusí a raději použije prohlížeč, který mu vyhovuje více.

Klikněte na šipku, která se nachází ihned vedle názvu. Mělo by se vám rozbalit menu.

Vyberte možnost “Otevřít v jiném prohlížeči” a poté jen zvolte svůj prohlížeč. Můžete také zaškrtnout, zda se má daný prohlížeč používat vždy, nebo jen někdy.

Musím říci, že já používám prohlížeč interní. Sedí mi lépe a již se těším na mobilní verzi, která by měla dorazit v létě.

Jaké jsou vaše pocity z aplikace?

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

5 Komentáře Zapnuto "Jak otevírat stránky v jiném prohlížeči na Facebooku?"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Petr
Host

Tahle možnost tam byla od začátku. Ale nikde jsem, ani po aktualizaci, nenašel možnost toho zaškrtnutí, aby se to v novém prohlížeči otevíralo defaultně. Ten interní prohlížeč je na kratší články možná dobrý, ALE nejde v něm zoomovat, při dnešním množství reklam se to dost často seká až to někdy i spadne (na tabletu teď už skoro pokaždé) a pak kdo ví jak je takový neoficiální prohlížeč vůbec zabezpečen. Radši bych Edge…

wpDiscuz