Léto se nám blíží, a společně s ním i dlouho očekávaný Anniversary Update. Podle Twitterového účtu Saint Cow, který zveřejnil obrázky dosud nevydaného buildu 14342, se zdá, že Microsoft pomalu finišuje s přípravami. Na obrázcích níže můžete zhlédnout nově upravené ikony nastavení, které se mají v příštím buildu objevit. Build 14342 by mohl být jedním z posledních, před právě zmiňovanou letní aktualizací.

Build 14342

Změna ikon není nijak velká, ale i tak potěší. Spíše doufáme, že designové úpravy a celkově úpravy vizuální stránky systému předznamenávají, že Microsoft má již na Anniversary update to hlavní připraveno, a dočkáme se této aktualizace co nejdříve.

Ač většina uživatelů ocení hlavně opravy pod kapotou, a bude mnohem raději, když bude systém dobře fungovat, je příjemným zpestřením i lepší vizuální stránka věci. Stejně jako vy čtenáři, i my v redakci se na Anniversary Update velice těšíme, a doufáme, že opět nakopne popularitu operačního systému Windows 10, a celkově zlepší jeho funkčnost.

Porovnání buildů 14328 a 14342

Porovnání buildů 14328 a 14342

Čeká nás spousta novinek, ať už je to nabídka Start, Centrum Akcí, nebo Messaging Everywhere. Na jakou z nich se nejvíce těšíte vy?

Zdroj (1)(2)(3)

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz