Ačkoliv Microsoft zvýšil kadenci vydávání nových buildů ve Fast Ringu, nezapomíná ani na další uživatele. Proto se nyní dočkali i ti, co jsou v nejbezpečnější sekci Insider programu. Jak bylo řečeno mnohokrát, Release Preview slouží jako testovací prvek před zveřejněním nových buildů pro veřejnost. Ta až do léta poběží na Treshold verzi, takže i dnešní kumulativní update pouze vylepšuje stávající větev. Vhodné je zmínit, že se jedná o pátý vydaný build za posledních 10 dní, což je opravdu úctyhodné.

Microsoft vydal kumulativní update jak pro mobily, tak pro PC. Pro mobilní verzi má označení 10586.242 a pro PC verzi je to 10586.240. Seznam změn je pak shodný pro obě verze.

Update přináší zlepšení v obecné kompatibilitě aplikací. Také by se již nemělo stávat, že vám budou vypadávat data či nebude fungovat dotykové ovládání. Vylepšena byla také spolehlivost upomínek a chování navigační lišty na určitých zařízení. Opravena byla také situace, kdy se stávalo, že systém nerozpoznal vloženou SD kartu. Poslední zveřejněnou novinkou je úprava rozložení prvků v Nastavení v sekci Využití dat.

Pokud nejste členy Insider programu, dá se předpokládat, že pokud Microsoft nenarazí na nějaké problémy, update by měl vyjít i pro veřejnost v během příštího úterý.

Zdroj

 

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

5 Komentáře Zapnuto "Mobilní i desktopový Release Preview dostává update v podobě kumulativního updatu"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
JozeF
Host

Děkuji za zprávu 🙂 Jste vždy první v informování o nových buildech… Škoda, že tu není více diskutujících, kteří by se podělili o své zkušenosti s nimi.

Jakub
Host

Osobně jsem chtěl 2x přispět komentářem a stále mi to házelo chybu. Od ty doby už jsem se nesnažil a čekal jsem, že je to normální a proto je tu tak málo diskutujících. 🙂

JozeF
Host

U mně na L950 XL DS šlape bez problémů, navigační lištu lze stáhnout i v aplikacích, kde předtím překážela, např. Aponia GPS navigation.

wpDiscuz