Microsoft pokračuje ve vysoké frekvenci vydávání nových buildů, a tak tu máme další, tentokrát opět pro Fast Ring a to jak v desktopové, tak mobilní verzi. Novinek nepřibylo mnoho, spíše se vývojáři zaměřovali na opravy chyb (o těch připravujeme samostatný článek). Nyní se podíváme naopak na to, co je v tomto sestavení nového.

Předně bylo vylepšeno fungování Bashe, u kterého se v dřívějších sestavení mohlo stávat, že docházelo k problémům s připojením k internetu. Docházelo tak k situacím, kdy nešly stáhnout různé balíčky apod. To by mělo být opraveno a vše by mělo fungovat bez problémů. Dále byl vylepšen také příkazový řádek, především pak scaling jeho velikosti na displejích s vysokou hustotou bodů. Zlepšit by se také mělo zobrazování fontů a mezinárodních znaků a mnoho dalšího.

Pokud používáte Cortanu, můžete ji nově použít i v programech Office 365. Vyhledávat tak můžete v emailech, kontaktech, kalendáři či v souborech na OneDrive. V poslední řadě by mělo dojít ke zlepšení výdrže na baterii, pokud máte zařízení ve spánku, ale je stále připojeno k internetu. Tomuto stavu se přezdívá Connected Standby a musí být podporován příslušným zařízením. Pokud jej máte, měli byste pocítit lepší výdrž.

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

6 Komentáře Zapnuto "Nový build 14332 je v rámci Fast Ringu dostupný pro desktop i mobilní telefony"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Zizu
Host

u předchozího buildu se mi stávalo, že občas nešly doručit SMS, ani mi nechodily, dokud jsem nevyndala SIM. Mám Lumia 730 Dual SIM. Vrátila jsem se kvůli tomu k oficiální verzi. Řeší nový build tento problém? Děkuji.

Danmik
Host

Mam ofiko W10 na L830 a problikává mi displej.. co mam nainstalovat, abych tento problém odstranil?

wpDiscuz