Jak již bylo před pár dny avizováno, novinka jménem Liquid M330 s operačním systémem Windows 10 Mobile od společnosti Acer, se chystá k prvním zákazníkům. Ve spojených státech je tento mobilní telefon dostupný přes Microsoft Store, kde si ho můžete zakoupit za 99 dolarů, což je v přepočtu asi 2370 Kč. To je jistě velice lákavá cena, takže si pojďme připomenout, co za tuto sumu můžete obdržet.

Jak již cena napovídá, výbava je spíše základní, a žádný wow-efekt nečekejte. Displej o velikosti 4,5“ disponuje dnes již poměrně slabším rozlišením 854×480 pixelů. I tak to ale bude většině uřivatelů bohatě stačit. Pod zmíněným IPS panelem se dále skrývá procesor Qualcomm Snapdragon 210, taktovaný na 1,1 GHz. Procesoru je pak k ruce 1 GB operační paměti RAM a pro uživatelská data musí postačit 8 GB interního úložiště. Ani zde se však nezapomnělo na možnost rozšíření o microSD kartu (až do velikosti 64 GB), nedostatkem místa tedy snad trpět nebudete. Předním i zadním fotoaparátem vyfotí fotografie o velikosti 5 Mpx, a to vše je napájeno 2000mAh baterií. Nakonec ještě dodáme, že M330 je Dual SIM.

Za cenu 99 dolarů bude Acer Liquid M330 jistě populární u uživatelů, kteří za telefon nechtějí utratit příliš mnoho peněz a vystačí si se základními funkcemi. My jsme velice zvědavi, zda se telefon dostane i k nám, a za jakou cenu ho bude možné zakoupit. Zajímavější otázkou však možná bude, jak bude tento telefon se ”základním” hardwarem zvládat operační systém Windows 10 Mobile. Co myslíte vy?

Acer Liquid M330 v Microsoft Storu

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz