Dnes ráno jsme psali o tom, že vyšel pro Slow Ring na PC kumulativní build a přitom jsme spekulovali, kdy se dočkáme dalšího sestavení ve Fast Ringu. Neuběhl ani den a nový build je tu, konkrétně ve verzi 14327.

Významnou novinkou, kterou sestavení přináší, je funkcionalita funkce Messaging Everywhere, díky které budete moci odesílat textové zprávy z vašeho počítače. Aby vám funkce běžela, musíte být přihlášeni pod vaším Microsoft účtem a na telefonu musíte mít zapnutou možnost „Odesílat zprávy na všech mých Windows zařízeních“. Na počítači pak stačí vybrat, přes jaký telefon chcete zprávy posílat, což nastavíte v aplikaci Zasílání zpráv. Zpětnou vazbu můžete následně hlásit ve Feedback Hubu. Určitě vyzkoušejte a napište nám, jak jste spokojeni.

Co se aplikace Zasílání zpráv týče, ještě jsme neskončili. Gabriel Aul informoval, že v tomto buildu došlo k odstranění Skypu. Ten dorazí v dalším sestavení v podobě nové univerzální aplikace, kterou Microsoft tvoří. Poslední novinkou je rozšířená podpora jazyků pro Cortanu, jedná se však pouze o španělštinu v Mexiku, portugalštinu v Brazílii a francouzštinu v Kanadě.

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

6 Komentáře Zapnuto "Windows 10 Mobile build 14327 je tu a přináší Messaging Everywhere"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Martin
Host

A jinak něco nového? Nějaká stabilita, menší žrout baterie atd… tento build nepřináši?

Michal
Host

Udělat Skype samostatně je dobrý krok už tak mám zaprasené kontakty které již dávno v kontaktech na fb,skypu nemám a stále se s to samé narozeniny …a ani nejdou některé prostě na trdku z telefoniho seznamu smaazat hnus udelejte s tim neco ,, i u offika W10 ,,,,.218 občas blbne mobilni pripojeni nekdy nabehne hned nekdy cekam dobrych par min

Viktor
Host

posílání sms funguje i na dualu (950), před odeslání se vpravo nahoře vybere, přes jaké číslo to má jít

wpDiscuz