Jestli patříte do té skupiny uživatelů, kteří chtějí o dění na telefonu vědět vše, možná vás trochu zarmoutil fakt, že v nových Windows 10 Mobile došlo k odstranění notifikací pro aktualizace aplikací přes Windows Store. To by se však brzy mohlo změnit.

Nyní by se podle uživatele Roman, který občas na svém Twiiter účtu informuje o dosud neoznámených novinkách, měla tato funkce vrátit. Dokonce je údajně testována v aktuálně interně testovaném sestavení, a tak by se uživatelé mobilního Fast Ringu mohli dočkat již s nadcházejícím buildem. Věříme, že ji mnoho uživatelů ocení. Na naší redakční Lumii 950 bohužel automatické aktualizace stále končí chybou, a je tak nutné jejich instalaci opětovně vyvolat ručně. O aktualizacích tedy víme. Nicméně až bude toto opraveno, určitě notifikace rádi využijeme.

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

1 Komentář Zapnuto "Do mobilních Windows by se mohly vrátit notifikace o aktualizacích aplikací"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Blanka
Host

Já vím taky a nemusí mi aktualizace vyhazovat chybu, ale je fakt, že tohle odstranit byl nesmysl, takže : nastavení – systém – úložiště – toto zařízení – aplikace a hry – řadit podle názvu /změnit na/ řadit podle data instalace. Ideálně si úložiště přišpendlit na start. Nemám možnost sd karty, tak je možné, že tam to bude maličko jinak.

wpDiscuz