[Update] Nové sestavení máme již nainstalované a opravdu pozorujeme větší rychlost a plynulost systému. Navíc jsme se dočkali i opravení chyby, kdy po návratu z aplikace do seznamu všech aplikací nedošlo k zešednutí pozadí. To je opraveno a například nám také přestala padat aplikace Uber. Kromě toho také konečně přestalo přeskakování názvu písně při jejím přepínání ze systému. Máme radost 🙂

[Původní zpráva] Microsoft dnes vydal nový kumulativní update pro mobilní Windows a ukazuje tak, že nezapomíná ani na ty, kteří se nezúčastní Insider programu. To je extrémně důležité, neboť sestavení, která jsou aktuálně k dispozici nejsou ještě úplně bez chyby. Nový build má číselné označení 10586.218 a pojďme se rovnou podívat, co přináší za opravy.

  • Vylepšení stability, spolehlivosti a výkonu.
  • Nově podporu pro Visual Voicemail na telefonech s dual SIM.
  • Vylepšení se dočkala také Bluetooth konektivita, včetně spolehlivosti připojení a odpojování od zařízení, které dříve mohlo nastávat.
  • Opraven problém, který občas způsobil, že přestala hrát hudba (či jiný audio soubor) po vypnutí displeje telefonu.
  • Vylepšení se dočkal i Microsoft Edge. Konkrétně se zlepšila podpora pro stahování na pozadí a byl opraven problém, kdy se otevřel link z jiné aplikace a stránka se nenačetla.
  • Také Store doznal vylepšení, hlavně co se spolehlivosti týče. Byl také vyřešen problém, který občas způsoboval to, že se nestáhly aktualizace pro jednotlivé aplikace.
  • Některé aplikace po upgradu z Windows Phone 8.1 nezobrazovaly dlaždice. To bylo také opraveno.
  • Další vylepšení pro telefony upgradované z Windows Phone 8.1 a sice s USB připojením k PC.

Kromě toho ještě doznala pár úprav Cortana, kterou netřeba v našem regionu příliš zmiňovat. Je ale nutné zmínit fakt, že update je dostupný pro všechna oficiální zařízení, která jsou v kruhu Release Preview či jsou na verzi pro veřejnost. Aktualizaci již stahujeme a těšíme se na slibovanou  větší stabilitu našeho redakčního telefonu, neboť ač se od listopadu už velmi zlepšil, nějaké drobnosti se pořád vyskytují. Proto vítáme další kumulativní update s otevřenou náručí. A co vy, už stahujete?

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

7 Komentáře Zapnuto "Windows 10 Mobile build 10586.218 dostupný pro Release Preview a non-insidery [Update: První dojmy]"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Rudolf Klusal
Host

Jdu se o to pokusit, uvidíme, jak se podaří stáhnout 🙂 Těším se 😉

ajemgut
Host

Ještě bych doplnil – u mě přestalo zlobit přepínání hudby ve vysouvací liště (tlačítko hlasitosti -> přepnout skladbu) dříve při přepínání přeskakoval několikrát ta samá skladba

Milan Záleský
Host

Na mojí L640 výrazný pokles výdrže baterie…. Tak nevím

wpDiscuz