Microsoft dnes opravdu nelení a vydává nová sestavení jak pro počítače, tak i pro mobilní verzi systému Windows 10. Desktopové ”desítky” poskočily ze sestavení 10586.165 na 10586.218, které je nyní dostupné jako kumulativní update, a přináší mnoho novinek a vylepšení. Pojďme se na ně rovnou podívat:

  • Vylepšená spolehlivost Internet Exploreru 11, .NET Frameworku, bezdrátové sítě LAN, Microsoft Edge, Windows Updatu, přihlášení, Bluetooth, síťových připojení, mapových aplikací, zvuku videa, Cortany, USB, Windows Exploreru a předčítání.
  • Byla provedena oprava problému s připojením USB zařízení až do restartu systému
  • Oprava problému se zamykací obrazovkou
  • Oprava problému s letním časem
  • Problémy se zpožděním při vypínání, předčítáním, Cortanou, roamingovými datovými přenosy, nákupy aplikací ve Storu, zvukem videa, rozpoznáváním obličeje, párováním pomocí Bluetooth, Microsoft Edge, přihlášením, Internet Explorerem 11, updatem živých dlaždic, .NET Frameworkem a Microsoft Installerem by měly být již vyřešeny.
  • Bylo vylepšeno zabezpečení pro CSRSS, aby byl vyřešen bypass bezpečnostní funkce
  • Proběhla i oprava dalších bezpečnostních problémů se vzdáleným protokolem Security Account Manageru, HTTP.sys, sekundárního přihlášení, komponenty Microsoft Graphics, .NET Frameworku, CSRSS, Microsoft Edge a Internet Exploreru 11.

Update si můžete stáhnout následovně: Všechna nastavení → Aktualizace a zabezpečení → Windows Update → Vyhledat aktualizace. Novinek je opravdu mnoho, ale většina z nich je velice odborného rázu, a možná si jich ani nevšimnete. I tak ale doporučujeme samozřejmě aktualizaci provést. Kompletní seznam naleznete na této stránce.

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz