Pokud jste již měli tu čest s aplikací Todoist, kterou jste si mohli již nějaký ten čas stáhnout v preview verzi, jistě ji nemusíme představovat. I v opačném případě bude popis velice jednoduchý. Jedná se o aplikaci pro správu vašich úkolů a aktivit. Nyní byla aplikace vydána oficiálně a zbavila se tak označení „preview“. Tvůrci se takto pochlubili na sociální síti Twitter:

todoist

Zmiňovaná preview verze pro Windows 10 byla vydána na konci roku 2015 a již v té době se jednalo o velice šikovnou aplikaci. V průběhu února pak tvůrci přišli s verzí i pro Windows 10 Mobile, která držela laťku své sesterské desktopové aplikace.

Todoist1

Pokud jste tedy aplikaci ještě neměli šanci vyzkoušet, báli jste se preview verze, nebo jste o aplikaci doposud neslyšeli, možná je právě teď ta správná chvíle se do toho pustit. Níže naleznete jako vždy odkaz do Storu, kde lze aplikaci stáhnout. Pro ty z vás, kteří aplikace v preview verzi testovali, a rádi by dále testovali novinky, je tu také dobrá zpráva. Preview verze nezaniká a pokračuje dále.

Jakou aplikaci nebo službu pro třídění vašich úkolů a poznámek využíváte vy? Jak si vede v porovnání s Todoist?

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz