Pokud se vám líbila předchozí verze hybridního zařízení HP ENVY x360, nová vás jistě potěší ještě více. Jestliže jste však měli nějaké pochybnosti, zde je pár důvodů proč dát ENVY x360 šanci.

Novinka je oproti předchozí generaci o 21 % tenčí, čímž se dostáváme na velice pěkné číslo 18,8 mm. Díky tenkému profilu se může ENVY x360 pochlubit hmotností pouze 2,04 kg, takže je ideální pro uživatele, kteří chtějí zůstat v pohybu a mít s sebou lehké zařízení. K vylepšení došlo i u výdrže na baterii, která oproti předchozí generaci stoupla z 8 hodin na 11.

Dostatečný výkon dodávají hybridu procesory Intel® Core™ i5 nebo i7 6. generace s volitelnou grafikou Intel® Iris™. Té si užijete především na displeji s rozlišením 4K, volitelně je však dostupný i FullHD panel. Procesoru Intel bude pak k ruce až 8 GB operační paměti RAM a dle zákazníkova výběru jednoduché nebo duální úložiště s až 2TB pevným diskem a 256GB úložištěm PCIe SDD. Prémiový zvuk dodávají reproduktory Bang & Olufsen, kterým sekunduje technologie HP Audio Boost.

Konektivitu zařízení zajišťují dva porty USB 3.0 Type-A, přičemž jeden podporuje HP USB Boost. Dále tu pak máme jeden port USB 3.0 type-C pro přenos dat, rozhraní HDMI a čtečku SD karet.

Dostane u vás HP ENVY x360 šanci?

Zdroj: Tisková zpráva HP Inc.

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz