To, že loni představené vlajkové modely Lumia 950 a 950 XL nebyly tak působivé, jak se čekalo, už je asi známo a pro mnoho fanoušků tak byly i přes výborné hardwarové specifikace spíše zklamáním. O to více všichni vzhlížejí k údajnému Surface Phone, který měl světlo světa spatřit letos na podzim a vyvíjen měl být pod taktovkou Panose Panaye, který stojí za velice úspěšnou řadou tabletů Surface a Surface Pro.

Vývojový tým zůstává, nicméně počet a datum vydání se od posledních odhadů nyní mění. Neměli bychom se nově dočkat pouze jednoho Surface telefonu, ale rovnou tří. Ty by měly být vybaveny vždy podle dané cílové skupiny, které jsou následující:

  • Běžní zákazníci
  • Byznys odvětví
  • Fanoušci

Ač se tedy původně mělo za to, že Surface Phone bude spíše vlajková loď celého mobilního Windows ekosystému a referenční top zařízení, nakonec to vypadá, že bude mít svého zástupce ve všech segmentech. Pokryje tedy nižší, střední i vyšší třídu. Navíc se údajně nechystá vydání na tento podzim, ale až v první části roku 2017.

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

5 Komentáře Zapnuto "Microsoft zřejmě vydá tři různé Surface telefony"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Kaizr
Host

Škoda že to bude až 2017 nicméně věřím že to bude stát za to

Martin
Host

Pokud MS říká příští tak bych spíš počítal 2018 ale pokud to opravdu nezmršej a bude to lítat tak si klidně počkám 🙂

Kaizr
Host

Já myslím že to tak bude. Teď si asi každý koupí Iphone 5 SE a za chvilku zjistí že ho mají všichni tak budou hledat co dál a najdou WP 🙂

Tonda
Host

Pro me s 930 je zbytecne prechazet na 950, ale se surface bych se asi hecnul 🙂

wpDiscuz