Dnes tu máme jednu velmi pozitivní zprávu pro zájemce o hnědé kryty značky MOZO pro model Lumia 950 XL od Microsoftu. Ač se u nás již kryty (kromě červeného) pro menší Lumii 950 prodávají, pro větší model byl dosud dostupný jen kryt bílý.

Mozo hnedy Lumia 950 Xl

Dnes jsme ovšem obdrželi informaci od oficiálního distributora a podle jeho slov výrobce hnědý kryt pro Lumii 950 XL konečně zaslal a pokud se nic nepokazí, budeme během 14 dní expedovat kryty všem zákazníkům, kteří si kryt předobjednali. Pokud ještě náhodou předobjednáno nemáte, ale rádi byste kryt měli mezi prvními v republice, doporučujeme předobjednat co nejdříve, neboť i my naskladníme kryty s ohledem na počet předobjednávek. Objednávat můžete v našem internetovém obchodě.

mozo-ready-to-deliver-replacement-backs-and-cases-for-the-lumia-650_1

A aby toho nebylo málo, získali jsme také informaci, že je spolu s výše uvedeným krytem na cestě také kryt pro Lumii 650 imitující tmavé dřevo. Kryt je již nyní v nabídce na našem internetovém obchodě za cenu 535 Kč. Stejně jako u prvního krytu bude naskladněno s ohledem na počet předobjednávek. Kryty také budou expedovány do 14 dní, a tak budete mezi prvními vlastníky v republice. Kryt můžete objednat zde.

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz