Již několik let je stará informace o tom, že Microsoft dříve plánoval rozšířit funkcionalitu živých dlaždic tak, aby se po jejich dotyku zobrazilo více informací či možných akcí. Na tomto konceptu se začalo údajně pracovat spolu s modelem McLaren. Bohužel se, spolu se zrušením dalších prací na telefonu, zrušil i tento koncept a tak jsme o něm mohli vždy slyšet pouze střípky v rámci úniků informací.

Nové video, které se objevilo na internetu, ale údajně ukazuje tyto Mix View dlaždice v akci včetně efektu, kdy stačilo nad dlaždici najet prstem a ona ukázala více informací. Tato 3D technologie měla být přelomovou, nakonec se ovšem stala velice problémovou, a to byl zřejmě jeden z důvodů, proč jsme se telefonu nikdy nedočkali.

Video samo o sobě nemusí být důvěryhodné, nicméně to, že osoba drží skutečný model tehdejšího McLaren telefonu, mu přidává na kredibilitě a lze tak předpokládat, že takto technologie v praxi opravdu fungovala. Můžeme tak vidět, jak se například při podržení prstu na ikonou prohlížeče ikona přiblíží a okolo ní se zobrazí další možnosti, jako oblíbené stránky apod. Podobně funguje na videu i dlaždice s telefonem, kdy se po jejím přiblížení zobrazí například často volané kontakty. Ocenili byste tuto funkci na svém mobilním Windows?

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz