O tom, že bychom se v budoucnu měli dočkat upravených notifikací a celkově i notifikačního centra obecně, jsme již psali. Včera se na jedné z přednášek v rámci konference Build objevila konkrétní podoba toho, jak by upravené notifikační centrum mohlo vypadat.

Změna se samozřejmě projeví jak na desktopu, tak na mobilních telefonech, přičemž novinek bychom se měli dočkat v rámci tzv. Anniversary updatu v létě. Aby bylo jasné, co je na přiloženém obrázku vyobrazeno, popíšeme si ho pěkně popořádku, z levé strany. Nejdříve vidíme detailnější notifikace, Akční centrum pro Windows 10 Mobile a Akční centrum pro Windows 10.

Nové notifikační centrum pro Windows 10

Další zajímavostí, které si na obrázku v Akčním centru pro PC můžete všimnout, je sekce s názvem Lumia 950. V rámci předpokládaného většího propojení mezi telefonem a PC se tak dočkáme i notifikací o příchozích zprávách a možná i o mnohém dalším. Na více informací si ovšem budeme muset ještě nějakou chvíli počkat. Co říkáte vy na tuto novou podobu notifikací? My se už moc těšíme.

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz