Jak jste si možná všimli, systém zpětné vazby pro operační systém Windows 10 Mobile se v poslední dobuě dost vylepšil. Hlavně pak po začátku prodeje vlajkové lodě Lumia 950. Stále je však poměrně složité, se v aplikaci zpětné vazby orientovat.

Pokud chcete přispět k vylepšení systému, vždy se v aplikaci musíte proklikat větším množstvím kategorií, abyste se dostali přesně tam, kam chcete. To však může někoho natolik odradit, že od zpětné vazby nakonec upustí. Naštěstí je tu však jiná možnost, o které jste možná ještě neslyšeli.

Jistě však víte o klávesové zkratce pro kopii obrazovky (screenshot). Stisknutím tlačítka pro zvýšení hlasitosti, současně s tlačítkem pro zapnutí, vytvoří váš telefon obrázek toho, co právě vidíte na svém displeji. Podobná klávesová zkratka vám ale může pomoci i při vyplňování zpětné vazby.

Současným stisknutím tlačítka pro snížení hlasitosti a tlačítka pro zapnutí totiž naběhne aplikace Windows Feedback. To však není vše, co pro vás tato zkratka udělá. Namísto toho, abyste opět museli vyhledávat téma, kam svůj názor chcete napsat, klávesová zkratka vás automaticky vezme tam, kam potřebujete. Je tomu tak na základě vaší aktuální pozice v systému, těsně před stisknutím daných kláves. Alespoň tak by to mělo ve většině případů fungovat.

Tak co, Insideři, ulehčí vám to práci?

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz