Pokud používáte Instagram, jistě jste si v poslední době všimli, jak na této sociální síti přibývá čím dál tím více videí. Zpočátku byl Instagram pouze o fotografiích, nyní však dává svým uživatelům mnohem větší možnosti seberealizace.

Instagram nově přichází z možností přidat až 60-sekundové video, oproti 15 sekundám, jak tomu bylo dříve. Pojďme se podívat, jak se k této změně vyjádřili sami tvůrci sociální sítě.

Čas, který lidé strávili sledováním videí, se za posledních šest měsíců zvýšil o 40 %. A více videí znamená více nejrůznějších příběhů od uživatelů, které máte rádi, ať už je to Selena Gomez venku se svými přáteli, nebo nejnovější návod na makeup od experta na krásu Bretmana Rocka.

Ačkoliv osobnosti Instagramu zmiňované v citaci mají jistě mnoho sledujících, já se k ním bohužel (bohudík) neřadím, a tak nemohu příliš posoudit, zda by mne 4 krát delší videa v jejich podání nějak nadchla. Popravdě řečeno si nejsem jist, zda videa na Instagram vůbec patří.

To, zda se jedná o vylepšení, však nechám čistě na vás. Někomu se to může líbit, někdo by ale také mohl říci, že fotografie na Instagramu dříve měly své kouzlo, nyní ale začínají být nahrazovány videem, což z Instagramu pomalu vytváří tak trochu jinou službu. Nehledě na to, že dřívější, už tak poměrně velký datový odběr aplikace, teď jistě naroste. Vše ale samozřejmě záleží na volbě uživatele, zda si videa bude pouštět.

To je však čistě můj názor, a já si v komentářích rád poslechnu ten váš. Pokud to tedy nebudou fanoušci Bretmana Rocka, kterým se nelíbí, že nesdílím jejich nadšení pro tuto osobu.

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz