Již nějakou dobu se mobilní verze aplikace Outlook Pošta a Kalendář potýká s chybou, která činila čtení některých emailů poněkud nepříjemnou záležitostí. Příčinou problému bylo nevhodné formátování emailů, kvůli kterému se obrázky nezobrazovaly správně, byly nesprávně umístěny a email celkově ”přetékal” přes okraje obrazovky. Čtení emailů pak mohlo být velice nepohodlné a plné posunování.

O opravu se pokoušel již únorový update, který se soustředil na vylepšení zobrazení grafických prvků v HTML emailech, ty však stále byly příliš ”přiblížené”. Při čtení byl stále nutný zásah uživatele, který musel email zmenšit do správné velikosti.

outlook-email-render

Porovnání staré a nové verze aplikace

Nyní se zdá, že byl problém konečně vyřešen, a s příchodem nového buildu aplikace, s označením 17.6769.40522, by mělo být vše v pořádku. Tento build povyšuje aplikaci z verze 17.6769.40332, a je dostupný pro vybraná zařízení s Windows 10 Mobile. Zajímavé však je, že ne všechna zařízení, u kterých bychom to očekávali, jsou mezi těmi vybranými. Kolegové z WindowsCentral poznamenali toto:

Nicméně v současné době máme update dostupný pouze na naší Lumii 950, která je v Production ringu. Aby v tom byl ještě trochu větší zmatek, naše Lumia 650, která je také v Production ringu má stále build 17.6568.46332 a naše Lumia 950 XL (Redstone) má build 17.6769.40322. Ani jeden z těchto telefonů tedy nemá dostupný výše zmíněný nový build aplikace, což má pravděpodobně něco společného s tím, do jaké verze Insider ringu jsou telefony registrovány.

Update aplikace také přináší mírná vylepšení v oblasti výkonu, a aplikace se zdá být v každém ohledu o něco málo rychlejší. Jak je na tom vaše Lumia? Máte již dostupný update?

The app was not found in the store. 🙁

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz