Pokud pracujete ve firmě kde se pomocí intranetu (interní sítě) sdílí veškeré pracovní materiály, soubory, nebo například i videa, tohle vás bude jistě zajímat. V novém videu nám totiž Mark Kashman, senior product manager týmu Office 365, předvede, jak funguje nový Office 365 Video, a jak užitečný je to nástroj pro sdílení videí, jejich správu, nebo dokonce sledování statistik daných videosouborů.

Ať už tedy jde o výukové materiály, video zprávy, nebo jakékoliv jiné videosoubory, Office 365 Video se zdá být velice zajímavou volbou, přičemž nezáleží, zde používáte SharePoint Online nebo SharePoint Server 2016 přímo v prostorách firmy.

Pojďme se podívat, co je nového:

Abychom to shrnuli:

  • Jednoduché nahrávání, vizualizace průběhu, možnost upravovat názvy souborů během nahrávání
  • Možnost přidání vlastního náhledového obrázku
  • Podpora titulků s možností pozdějšího přidávání dalších souborů s titulky
  • Poměrně rozsáhlé statistiky videí
  • Offline přístup
  • Nové možnosti pro správce – například obnovení videa

Pokud se chcete dozvědět více o tom, co se v Office 365 chystá, podívejte se na Office 365 Roadmap. Zde se dozvíte, jaké updaty se pro uživatele Office 365 chystají, nebo které jsou ještě ve vývoji.

Office 365 Video je podle nás velice zajímavé řešení, které si mohou oblíbit jak velké, tak i menší firmy. Pokud si myslíte, že máte nějaký dobrý nápad na vylepšení aplikace, můžete dát vývojářům vědět pomocí stránky UserVoice, stránky podpory Office 365 Video, nebo se můžete přidat do diskuze o Office 365 Video s Microsoftem a dalšími firmami na Yammeru.

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz