Členové programu Insider mají možnost si v nejnovějším buildu 14291 konečně vyzkoušet doplňky pro prohlížeč Microsoft Edge. Prozatím sice doplňků není mnoho, situace se ale má co nevidět zlepšit.

Microsoft řekl:

Windows Insider build bude obsahovat tři následující doplňky: Microsoft Translator- doplněk, který automaticky přeloží stránky do více než 50 jazyků, doplněk Mouse Gestures, a ranou preview verzi populárního Reddit Enhancement Suite. Ještě letos pak zákazníci uvidí doplňky od partnerů, jako je AdBlock, AdBlock Plus, Amazon, Lastpass, Evernote a daší.

Pozitivní zprávou rozhodně je, že Microsoft bude podporovat i AdBlock, který bychom rádi viděli v Edge asi nejvíce ze všech doplňků. Plán pak vypadá tak, že doplňky pro Edge budou dostupné ve Windows Store, prozatím si je však musí Insideři stáhnout sami.

Máme tu i doplněk, který si můžete stáhnout již teď, ne však oficiálně. Tím je Tweeten, což je aplikace třetí strany pro sociální síť Twitter. Tento doplněk, jak asi tušíte, vám umožní používat aplikaci přímo uvnitř prohlížeče, a je tak jedním z prvních doplňků pro Edge vůbec.

Tweeten se novým doplňkem pochlubil přímo na Twitteru:

Snímek obrazovky (2)

Doplněk můžete stáhnout právě ze stránek Tweeten. Musíme však dodat, že se nejedná o oficiální doplněk, instalujete tedy pouze na vlastní riziko. Doufejme, že doplňky budou přibývat rychle, a že se již v červnu budeme moci těšit na další várku, společně s updatem Redstone.

Jaký doplněk netrpělivě očekáváte vy?

Zdroj (1)(2)

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

1 Komentář Zapnuto "Tweeten vydal doplněk pro Edge, AdBlock se chystá"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
kecy v klecy
Host

Jak bude pro Edge AdBlock s translatorem dostupný i pro neinsidery, tak mi nic nebrání přestat používat chrome

wpDiscuz