Zdá se, jako by se poslední dobou roztrhl pytel s rušením aplikací a ukončováním podpory pro nejrůznější aplikace. Ani TweetDeck nezůstane pozadu. Tento populární klient sociální sítě Twitter totiž k 15. dubnu ruší svoji desktopovou aplikaci pro Windows.

Screen-Shot-2013-06-05-at-16.34.35

Na oficiální blogu Twitteru, který odkoupil TweetDeck již před nějakou dobou, se dočtete následující:

Abychom se mohli lépe soustředit na vylepšení TweetDecku, nebudeme nadále podporovat samostatnou aplikaci pro Windows. Pokud Windows používáte, stále budete moci navštívit TweetDeck na webu – TweetDeck se sám o sobě nijak nemění, pouze se mění místo, odkud se k němu dostanete. K této změně dojde 15. dubna.

Pokud však trváte na desktopovém klientovi pro Twitter, máte možnost využít podobnou aplikaci jménem Tweeten, která byla nedávno aktualizována.

tweeten beta

Ačkoliv zrušení aplikace není úplně příjemná zpráva, Twitter také přichází s o něco lepší novinkou. Uživatelé TweetDecku se již nebudou muset přihlašovat, jsou-li přihlášeni na stránkách Twitteru.

Když se nyní přesunete z TweetDecku na web Twitteru nebo obráceně, budete automaticky přihlášeni, což vám usnadní přesun mezi nástroji, které denně používáte.

Zdroj (1)(2)(3)

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz