Ačkoliv Chuwi není v našich končinách příliš známým výrobcem, byla by škoda opomenout jeho nový výrobek, kterým je dual-boot zařízení 2v1. Pokud je něčím tato firma známá, jsou to právě zařízení s dvěma operačními systémy, ze kterých si mohou uživatelé vybrat ten, který se jim líbí více. Případně mohou používat oba.

Konvertibilní HiBook by se měl vydat do regálů již v průběhu dubna, a jak bylo zmíněno v nadpisu, poběží jak na Windows 10, tak i na Androidu 5.1 Lillopop. Na výběr bude také z několika barevných variant, včetně zlaté a šedé. Po odpojení klávesnice můžete HiBook používat jako tablet, podobně jako je tomu u jiných, v současné době tak populárních, zařízení 2v1. Konektivitu pak zajišťuje moderní řešení v podobě USB-C konektoru.

Chuwi-HiBook-dual-boot-hybrid-tablet_2Displej zařízení má poměrně standardní rozměr 10.1″, a je schopen zobrazit 1920 x 1200 obrazových bodů. Srdcem HiBooku je 5. generace procesoru Intel Atom X5-Z8300, kterému sekundují 4 GB operační paměti RAM. Uživatelská paměť pak činí pěkných 64 GB. Baterie má na takovéto zařízení poměrně malou kapacitu – 6 600 mAh, a tak jsme zvědavi, jak dlouho HiBook na baterii reálně vydrží. Pro ty, kterým nevadí s tabletem fotit, je tu 5Mpx fotoaparát a pro videohovory pak podprůměrná přední kamerka s rozlišením 2 Mpx.

Cenu zařízení se dozvíme, až bude produkt připraven k prodeji, tedy během zmiňovaného dubna. Jak myslíte, že si tento kousek povede?

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

1 Komentář Zapnuto "Chuwi HiBook: 2v1 s Windows 10 i Androidem 5.1"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Jakub m.
Host

Chceme recenzi!!!

wpDiscuz