O tom, že některé služby upouštějí od mobilních Windows, se ví. Naštěstí jsou tu ale i opačné případy, jako například u Instagramu, který vyvíjí novou aplikaci pro Windows 10 Mobile. Nyní se ovšem zjistilo, že k prvnímu táboru se přidalo Spotify, které ukončilo podporu své aplikace pro systém Windows Phone 8.1.

To bylo oznámeno na stránce služby WishAppList, která nabízí uživatelům Windows 10 možnost navrhovat, jaké aplikace by na tomto ekosystému rádi viděli. Zde byla zmíněná i aplikace Spotify, po které byl od uživatelů požadován update. Dnes ovšem pod aplikaci napsal komentář jeden z členů technické podpory této populární služby.

Ten potvrdil to, že Windows Phone 8.1 již není nadále podporován. Což nebrání používání aplikace, jen se nedočkáme dalších aktualizací. Komentář se zmínil i o Windows 10, o kterých řekl, že v tuto chvíli se nedá odhadnout nějaké konkrétní datum vydání a jestli vůbec nějaké vydání bude. Jakmile ale bude něco nového, dozvíme se tak údajně přes upozornění aktualizace ve stávající aplikaci.

My samozřejmě doufáme, že vývojáři na Windows 10 Mobile nezanevřou a update pro Windows 10 Mobile opravdu připraví. Používáte i vy tuto hudební službu?

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

1 Komentář Zapnuto "Spotify ukončilo podporu své Windows Phone aplikace"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
lordr
Host

spotify je stejně bazmek s kvalitou hluboce pod poslouchatelnou úrovní. A to bohužel platí i pro placený účet.

wpDiscuz