Před pár dny se objevila informace o tom, že rozšíření pro prohlížeč Microsoft Edge by se již velice brzy měla dostat k účastníkům programu Insider. Mnoho z vás si jistě říká, že už by bylo opravdu na čase (pokud již není dokonce pozdě).

Zac Bowden z portálu Winbeta řekl doslova toto:

Doslechl jsem se, že podpora doplňků pro Microsoft Edge je nyní dostupná v nejnovějším buildu rs1_release, který se testuje interně, což znamená, že jsme pouhých pár dní/týdnů od toho, než budou rozšíření uvolněna pro Insidery. Skvělá zpráva je to jak pro Insidery, tak i pro vývojáře, kteří mohou konečně začít pracovat na portování doplňků z Chromu do Edge.

Dnes se navíc podíváme na jeden z prvních doplňků pro prohlížeč Microsoft Edge, jménem Page Analzyer. První obrázky tohoto rozšíření, které můžete zhlédnout níže, vypustil na internet portál WindowsBlogItalia. Bohužel obrázky jsou prozatím to jediné, co se na veřejnost dostalo, neboť italští kolegové k těmto obrázkům neposkytli žádné další detaily. Tento doplněk by měl být ke stažení ve Windows Store a zřejmě bude pomáhat webovým vývojářům například s testováním dostupnosti nebo rychlosti stránek.

estensioni-microsoft-edge-windows-store

Estensioni_2

Vzhledem k tomu, že příchod doplňků je očekáván již v červenci s první várkou updatu Redstone, měly by se v programu Windows Insider objevit již velice brzy. Až se tak stane, zajisté vás o tom budeme informovat.

Zajímal by nás ale váš názor na prohlížeč Microsoft Edge a jeho výše zmíněné doplňky. Mnoho uživatelů právě kvůli tomuto zpoždění výchozí prohlížeč Microsoftu vůbec nepoužívá. Jak jste na tom vy? Dostane u vás Edge ještě šanci?

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz